Skocz do zawartości

Test
Witamy na Forces Of Poland
Forces Of Poland to klan założony 10 Maja 2010 Roku przez Grześka61, Gogina1, Lvcaza, Tokia oraz Piotra Jestem i który z niewielkimi przerwami istnieje do dnia dzisiejszego. Przez te lata zostaliśmy #1 klanem w Polsce pokonując w oficjalnych wojnach miedzy innymi TPC oraz AP. Zaloguj się kliknij tutaj - jeżeli nie masz konta kliknij tutaj !
Zdjęcie

We are FoP [pierwsze lata]

38 odpowiedzi w tym temacie

Matzz

Matzz
  • 472 postów
  • Rsn:xMatzz

Tak - bo jakoś tak wyszło :P

Dołączona grafika

Caziu

Caziu
  • 2368 postów
  • LocationB-B
  • Rsn:Niemam

Ferment kreciłem podczas wojny Dh vs jakis litewski klan. Głównym powodem była też Jezzka we władzach i zaufanie którym obdarzyli ją Matzz i Vader.

To był moment kiedy chciałem już kreować własną polityke wewnętrzna i zewnętrzna w klanie a mi nie pozwolono w dodatku Vader i Matzz zrezygnowali z Lidera w Dh i bali się że....

$Kosciej13

Kosciej13
  • 941 postów
  • Rsn:Kosciej13

W czerwcu 2009, kiedy byłem miesiąc w HP, miałem iść do AP, ale dostałem vicelidera w HP i zostałem. Dalej już poszło.

Krzyżowaliśmy się długi czas po przeciwnych stronach barykady, jednak nigdy nie było nienawiści między mną i FOP (między moimi klanami tak) i dlatego dawno już wiedziałem, że kiedyś tu wyląduję. Dobra zabawa, pchamy wózek dalej :)

11idbwj.png  2C6yNCv.png

Guest_Adam_*

Guest_Adam_*

:P większość czasu w opozycji ale ubi concordia ibi victoria 

$Liber71

Liber71
  • 582 postów
  • Rsn:Huam

W dodatku byłeś Klanowiczem wyklętym, grającym w lesie.

"Najpierw cię ignorują, Potem śmieją się z ciebie, Później z tobą walczą, później wygrywasz."

Dołączona grafika

Grzesiek

Grzesiek
  • 571 postów
  • Rsn:Grzesio61

W dodatku byłeś Klanowiczem wyklętym, grającym w lesie.

LLLLLLL

Dołączona grafika
Dołączona grafika

Caziu

Caziu
  • 2368 postów
  • LocationB-B

LMAO

Matzz

Matzz
  • 472 postów
  • Rsn:xMatzz

Adam kiedys umarł tak wgl nie wiem czy pamietacie

Dołączona grafika

Limf

Limf
  • 32 postów
  • Rsn:LIMF

Ale tutaj Krzysiu nakoloryzowales. Zaczynajac od #1 HP w Polsce, konczac na wystawianiu przez AP 5 osob i zamknieciu klanu :D
Ilu ludzi, tyle historii, ale mimo wszystko fajnie sie czyta cos takiego.

Dołączona grafika

$Kosciej13

Kosciej13
  • 941 postów
  • Rsn:Kosciej13

Kiedy FOP w liczbie kilkunastu osób mass-joinęło na chwilę do HP, to wtedy nikt nie miał do nas podjazdu, a zarówno DH i AP unikało z nami jakiejkolwiek walki. Oczywiście siła ta była ogromna, ale i chwilowa, nie mniej jednak przez kilka tygodni nieoficjalnie mogliśmy uważać się za #1.

11idbwj.png  2C6yNCv.png

Limf

Limf
  • 32 postów

Kosciej, mowimy o momencie, w ktorym mieliscie swoj najlepszy okres i cos tam osiagneliscie nawet walczac 20+20 u boku CSF? Chyba z nimi w tym turnieju graliscie, fakt faktem HP + CSF wygralo z AP + RHK, jednak chwile pozniej doszlo przeciez do oficjalnego wara AP vs HP (dwie rundy full out i matched). Obie rundy wygralo AP, jednak był to najbardziej zblizony wynikiem war o miejsce. Gogin, sam przeciez kreciles filmiki z tej wojny.

Dołączona grafika

Limf

Limf
  • 32 postów

Nawet filmik sie znalazl - 19 wrzesien 2010.

Dołączona grafika

Caziu

Caziu
  • 2368 postów
  • LocationB-B

W tylu tych wojnach brałem udział po wszystkich stronach że już nawet nie pamiętam.

Nec

Nec
  • 83 postów
  • LocationTarnobrzeg
  • Rsn:Wtf Eyeneck

Elf Pl2

Elf Pl2
  • 12 postów
  • Rsn:0z_Elf_0z

Nie mogę uwierzyć, że klan nadal istnieje. Tyle wspomnień, tyle spędzonych godzin przed komputerem.

Powodzenia ;) !

210lg5e.png

Nec

Nec
  • 83 postów
  • LocationTarnobrzeg
  • Rsn:Wtf Eyeneck

Siema Miodek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  :wub:

Caziu

Caziu
  • 2368 postów
  • LocationB-B