Skocz do zawartości

Witamy na Forces Of Poland
Forces Of Poland to klan założony 10 Maja 2010 Roku przez Grześka61, Gogina1, Lvcaza, Tokia oraz Piotra Jestem i który z niewielkimi przerwami istnieje do dnia dzisiejszego. Przez te lata zostaliśmy #1 klanem w Polsce pokonując w oficjalnych wojnach miedzy innymi TPC oraz AP. Zaloguj się kliknij tutaj - jeżeli nie masz konta kliknij tutaj !
Zdjęcie

Fop ośmiesza Santa sharka i kolegów

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

Matzz

Matzz
  • 470 postów
  • Rsn:xMatzz

To podejmijcie jakieś kroki jak ich znacie najlepiej i już a nie jakies postulaty sadzicie na prawo i lewo. Swoja drogą uważam że kompletnie są nam niepotrzebni, mamy wystarczająco zgraną ekipe :)

Dołączona grafika

$Pazox

Pazox
  • 628 postów
  • LocationPoland
  • Rsn:Pazoxi

To podejmijcie jakieś kroki jak ich znacie najlepiej i już a nie jakies postulaty sadzicie na prawo i lewo. Swoja drogą uważam że kompletnie są nam niepotrzebni, mamy wystarczająco zgraną ekipe :)

This, nie potrzebujemy pvmerów, pixeloverów i kolejnych szpiegów pokroju Jungsunga. Nie jeden z nas próbował z nimi rozmawiać, a jedyne czym się to kończyło to ban u Santy na cc. Oni mają od początku wbijane do głowy, że FOP to scammerzy, retardy i w ogóle, wiem to bo sam najpierw siedziałem u nich na cc, a gdy dołączyłem do FOP to dostałem tam perma bana więc ja podziękuję za taką dyplomację ;).

vfJo5Iy.gif
Pazoxi.png
ZFCebMh.gif

Caziu

Caziu
  • 2364 postów
  • LocationB-B
  • Rsn:Niemam

Dajcie se spokój z nimi, odbyłem rozmowy niedawno. To anty-polacy i scammerzy. Niech się na nas napinają, to wszystko czego potrzebuje.

Goger

Goger
  • 917 postów
  • Rsn:Goger

Santa Shark i jego najblizsi znajomi to podludzie, banda bezmozgow i kretynow, ktorzy nie mysla i pewnie sa oni jednymi z tych pieciu milionow osob, ktore zaglosowalo na PiS.
Nie rozumiem zdania o tym iz "oni maja inne cele" - moim celem jest kiedys wbic max total - kazdy czlowiek w fopie ma swoje osobiste cele, ale jest tez cel wspolny czyli tworzenie najlepszego polskiego klanu, ktory ma byc tak dobry, zeby mogl rywalizowac z duzymi i rozwinietymi klanami zagranicznymi.

To, ze takie akcje nie spowoduja, ze ekipa sharka quitnie gre to jest wiadome. Nie taki jest cel. Chodzi o to by uprzykrzyc im ta gre jak najbardziej i doprowadzic do tego, zeby zrozumieli, ze sa scierwem i ewenetualnie zmadrzeli.

Duzym plusem tej akcji bylo to, ze pozbylismy sie szpiega, swoja droga dosc glupiego bo sam siebie sprzedal (ci co byli wtedy na tsie wiedza o co chodzi).

Integracja z sharkami to pomysl spalony - to tak jakby probowac zintegrowac dzikie plemiona afrykanskie z ludzmi zyjacymi w krajach cywilizowanych - to nie bajka "Tarzan", takie rzeczy sa niemozliwe.

To co napisalem jest tylko i wylacznie moim zdaniem - wypowiadam sie wylacznie w swoim imieniu - zdanie wladz klanu na ten temat moze byc inne - nie wiem.

$Kosciej13

Kosciej13
  • 941 postów
  • Rsn:Kosciej13

To anty-polacy

W związku z owymi określeniami nie zamierzam prowadzić jakichkolwiek pertraktacji z takimi osobnikami

11idbwj.png  2C6yNCv.png

Guest_Adam_*

Guest_Adam_*

lol wyobraźcie sobie santa sharka callującego na warze w fop 

Guest_Adam_*

Guest_Adam_*

:P Krzysiu nie ma co walczyć między sobą o takie sprawy jak polityka :P Jedyny sensowny wybór to Razem a nie jakieś po pisy kody srody i inne.

#Grzesiek

Grzesiek
  • 570 postów
  • Rsn:mieczyslaw

Zamykam

2vMLLBx.png
eS8JK6C.gif

#Kilus

Kilus
  • 413 postów
  • Rsn:Sak my dek
Witam. Chcialbym zlozyc podanie do tego klanu

Caziu

Caziu
  • 2364 postów
  • LocationB-B
  • Rsn:Niemam

Ciekawe czy te jełopy jeszcze grają l0l

#Kilus

Kilus
  • 413 postów
  • Rsn:Sak my dek

Arob coś ostatnio wspominał ze santa go wyzywał i dostał bana na jego cc więc chyba tak :D

Ofensywa

Ofensywa
  • 78 postów
  • LocationWarszawa
  • Rsn:Ofensywa

Brawoo :P

#DINX

DINX
  • 317 postów
  • Rsn:Mosa Ghawsi

gz brawo :D

Dołączona grafika