Skocz do zawartości

Witamy na Forces Of Poland
Forces Of Poland to klan założony 10 Maja 2010 Roku przez Grześka61, Gogina1, Lvcaza, Tokia oraz Piotra Jestem i który z niewielkimi przerwami istnieje do dnia dzisiejszego. Przez te lata zostaliśmy #1 klanem w Polsce pokonując w oficjalnych wojnach miedzy innymi TPC oraz AP. Zaloguj się kliknij tutaj - jeżeli nie masz konta kliknij tutaj !
Zdjęcie

8 lat temu...

16 odpowiedzi w tym temacie

Goger

Goger
  • 917 postów
  • Rsn:Goger

Równo 8 lat temu, 22 maja 2009, odbyła się walka AAP z POZ. Czemu ma ona dla nas znaczenie?

Warto przypomnieć, że PL wywodziło się z POZ, a z kolei FoP wywodziło się z PL.

Tak więc możecie zobaczyć przodków FoP w akcji - prototypy wojowników, którzy w późniejszych latach trzęśli całą sceną polskiego clanningu.

Przy okazji warto przypomnieć sobie stare metody/taktyki (?) warowania. Mimo, że już aktywnie nie walczymy, fajnie jest sobie odświeżyć jak to kiedyś było, tymbardziej, że aktualne warowanie wygląda kompletnie inaczej (nie ma zbierania do in, wary z blastami były kiedyś ewenementem). Osobiście mam chyba większy sentyment do starego stylu.

A Ty który styl warowania lubiłeś bardziej? Oldschoolowy czy nowoczesny?

Zapraszam do dyskusji !

Caziu

Caziu
  • 2364 postów
  • LocationB-B
  • Rsn:Niemam

Piekne czasy :P

W pile poz takie legendy jak Grzesiek, Tokio, Juzek, Pat, Ranged,  Okulus, Ofensywa :P

A w aap polowa Ap, w tym Lvcaz+ Karolcia2(konto mojej siostry l0l), Gogin,

#DINX

DINX
  • 317 postów
  • Rsn:Mosa Ghawsi

nice1

Dołączona grafika

#Czaki

Czaki
  • 198 postów
  • Rsn:8DD

nice1

Matzz

Matzz
  • 470 postów
  • Rsn:xMatzz

Polski Oddział Zabujcuw (oryginalna pisownia) to był obiekt mojego kiśnięcia, pamietam jak dziś, że jak wszedłem raz na ich forum i zobaczyłem że nie ma tam ani jednej osoby które nie robi błędów ortograficznych - przykład powyżej - to równie szybko z niego wyszedlem. Co jak co ale tematy POZ powinny być przykryte płachtą zapomnienia :P wiadomo, w końcu przodkiem współczesnych ludzi (nie mówię tu o murzynach, bo z nimi wspólnych przodków nie mamy) były istoty dużo mniej inteligentne, cośtam grzebali w kamieniach, cośtam sobie budowali, łowili ryby itd i między nami teraz jest duży skok, ale podając POZ jako przodków FOP to już przeginka.  B)  B)  B)  B)  B)

Dołączona grafika

$Piotrek!

Piotrek!
  • 94 postów

Poz boss  :ph34r:

Caziu

Caziu
  • 2364 postów
  • LocationB-B

Poz boss  :ph34r:

Ktos sie za Piotra Niejestem podaje

#GWDiviner

GWDiviner
  • 1102 postów
  • Rsn:Mariusz

User's Awards

Polski Oddział Zabujcuw 

dobry klan. holsik lider tomeszek vice licer :)

Dołączona grafika

Dołączona grafika

RoMaNlifs

RoMaNlifs
  • 1 postów
Принимая решение купить в магазине Дармебель или приобрести в Украине мебель на любой вкус ,вы можете быть уверенными в хорошем качестве товара. Надёжность и долговечность при сравнительно низкой стоимости уже давно убедили многих покупателей в правильности выбора, сделанного ими в своё время. Останавливая свой выбор именно на нашей мебели, вы будете изумлены оптимальным соотношением «цена/качество».

А если кто интересуется оборудованием для СТО обратите внимание cenzura
здесь покупали по недорогой цене и весьма довольны.

cenzura

#ssdfhsdufhdufsdhfsfdsuhfsdfhsud

ssdfhsdufhdufsdhfsfdsuhfsdfhsud
  • 376 postów
  • Rsn:a

User's Awards

Принимая решение купить в магазине Дармебель или приобрести в Украине мебель на любой вкус ,вы можете быть уверенными в хорошем качестве товара. Надёжность и долговечность при сравнительно низкой стоимости уже давно убедили многих покупателей в правильности выбора, сделанного ими в своё время. Останавливая свой выбор именно на нашей мебели, вы будете изумлены оптимальным соотношением «цена/качество».

А если кто интересуется оборудованием для СТО обратите внимание Cenzura
здесь покупали по недорогой цене и весьма довольны.

cenzura

XD wez zbanuj lvcaz

Goger

Goger
  • 917 postów
  • Rsn:Goger

XD wez zbanuj lvcaz

Done

Bugi

Bugi
  • 74 postów
  • Rsn:Bugi 1906

Gdzie tu sie podanie sklada?

Caziu

Caziu
  • 2364 postów
  • LocationB-B

Tu się nie składa :P A przynajmniej jeszcze nie ;p

Bugi

Bugi
  • 74 postów
  • Rsn:Bugi 1906

Uff, dobrze, że bez podania przyjmiecie

Caziu

Caziu
  • 2364 postów
  • LocationB-B

po 8 letniej internetowej znajomości wszystko dla ciebie!

Ofensywa

Ofensywa
  • 78 postów
  • LocationWarszawa
  • Rsn:Ofensywa

Piekne czasy :P

W pile poz takie legendy jak Grzesiek, Tokio, Juzek, Pat, Ranged,  Okulus, Ofensywa :P

A w aap polowa Ap, w tym Lvcaz+ Karolcia2(konto mojej siostry l0l), Gogin,

Daj spokój, jaka ze mnie legenda hehe : D

#DINX

DINX
  • 317 postów
  • Rsn:Mosa Ghawsi

piekna historia

Dołączona grafika

Dodaj odpowiedź