Skocz do zawartości

Test
Witamy na Forces Of Poland
Forces Of Poland to klan założony 10 Maja 2010 Roku przez Grześka61, Gogina1, Lvcaza, Tokia oraz Piotra Jestem i który z niewielkimi przerwami istnieje do dnia dzisiejszego. Przez te lata zostaliśmy #1 klanem w Polsce pokonując w oficjalnych wojnach miedzy innymi TPC oraz AP. Zaloguj się kliknij tutaj - jeżeli nie masz konta kliknij tutaj !
Zdjęcie

Wesołych świąt od FoP

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

Goger

Goger
  • 920 postów
  • Rsn:Goger

Święta już tuż tuż - niedługo wielu z nas zacznie podróże w rodzinne strony, świąteczne przygotowania i będziemy zbyt zajęci aby zajrzeć na FoPowe forum.

Prawdopodobnie zdajecie sobie sprawę z faktu, że reaktywacji FoP nie będzie. Poziom naszego wcześniejszego zaangażowania, z czasów gimnazjum/liceum/dla niektórych studiów, nigdy nie wróci, pojawiają się nam nowe obowiązki w życiu, co skutecznie uniemożliwia nasz powrót i to się nie zmieni.

Jesteśmy ostatnim polskim klanem (przynajmniej pvp), takim byliśmy przez ostatnie lata i takim zostaniemy.

Podczas przygody w FoP, każdy z nas zdobył licznych nowych kolegów/przyjaciół, którzy sprawiali, że FoP było najdłużej funkcjonującym klanem w historii polskiego RSa. Zwiedziłem wszystkie topowe klany w Polsce, zaczynając od AP, przez DH, HP, PF. Nigdzie indziej, nie było tak bliskich relacji między ludźmi i tak przyjacielskiej atmosfery. Razem z Lvcazem jesteśmy dumni z naszego dziecka, jakim było FoP. I nie chodzi tu o sukcesy wojenne - te zawsze były na drugim planie, ale przede wszystkim o to, co przed chwilą napisałem - nasze community. Wielu z Was, jest z nami od 6 lat. Z FoP przechodziliśmy, w większości, przez trudny okres dojrzewania. Ludzie stąd zawsze byli otwarci, przyjacielscy, chętni do pomocy, zawsze się wspierali nawzajem- za to dziękuję. Teraz, po 6 latach, wszyscy dorośliśmy (poza niektórymi wyjątkami). To normalne, że nie będziemy wojować/pvmować do emerytury - kiedyś trzeba po prostu powiedzieć stop i zejść ze sceny niepokonanym. Ten czas jest teraz. Mimo iż jestem przekonany, że liczne znajomości wyniesione z RSa będą trwać jeszcze długo po wycofaniu RSa przez Jagex, będą to prawdopodobnie ostatnie nasze wspólne święta w takim składzie. Dlatego chcę wykorzystać ten moment, kiedy w i tak już mocno uszczuplonym składzie (przypomnijcie sobie lata 2010-2012) jesteśmy razem, aby uzyskać maksymalnie dużą audiencję dla tego posta.

Dziękuję Wam za te 6 lat, za to jacy byliście, bo to właśnie dzięki temu, FoP tyle czasu przetrwało.

W nadchodzącym okresie życzymy Wam szczęśliwych Świąt, w miłej, rodzinnej atmosferze, oby nie poszło za bardzo w dupę.

Poza tym wielu sukcesów w Nowym Roku 2017, aby był jeszcze lepszy od ostatniego i spełniły się Wam wszystkie ukryte marzenia!

I w latach kolejnych! Niech się Wam wiedzie w przyszłości w realu, wszystkiego najlepszego!

YpmJas.jpg

Dodatek 1:

Ostatnio Kilus zaproponował temat FoP-kubka. Jeśli jesteście wstępnie zainteresowani czymś takim, odpiszcie w poście w tym temacie.

Koszt niewiększy niż 20zł pewnie.

FoP 2010-2016

Guest_Adam_*

Guest_Adam_*

Wesołych świąt :)

A co do kubka to z jakimś fajnym motywem mógłbym się skusic dla porannego wspominania o naszych wojażach xD

Caziu

Caziu
  • 2369 postów
  • LocationB-B
  • Rsn:Niemam

Wszystkie najlepszego.

FoP Kubek był by fajnym endingowym akcentem. Jestem nawet w stanie za sponsorować coś takiego, dla osób które były na ostatniej wojnie.

$Kilus

Kilus
  • 413 postów
  • Rsn:Sak my dek
Fop kubek 15zl + 5zl przesylka ( mysle ze w koperte babelkowa sie zmiesci) takze 20 zl za pamiatke FOP

Caziu

Caziu
  • 2369 postów
  • LocationB-B
  • Rsn:Niemam

Yh w kopercie bąbelkowej to może nie koniecznie dotrzeć w jednym kawałku (mam na codzien w pracy kontakt z kurierami)

Goger

Goger
  • 920 postów
  • Rsn:Goger

Yh w kopercie bąbelkowej to może nie koniecznie dotrzeć w jednym kawałku (mam na codzien w pracy kontakt z kurierami)

$Czaki

Czaki
  • 198 postów
  • Rsn:8DD

ja taki prezent od cazia bym przyjal :) :) :)

Matzz

Matzz
  • 472 postów
  • Rsn:xMatzz

To może ja też pokuszę się o nieco dłuższy post. Do FOP doszedłem razem z Vaderem, Kasztanem i resztą core'owej ekipy "ex-DH" która się trzymała wtedy razem, odchodząc z nudnego i zdrętwiałego TPC. I to była najlepsza decyzja jaką mogłem wtedy podjąć. Kiedyś chwaliłem sobie bardzo atmosfere jaką stworzyłem w DH, że ludzie sie wspierali, że kupiliśmy Serkowi Spermozjadaczowi kompa żeby mógł chodzić na wojny itd. I mimo że w DH spędziłem naprawde fajne lata i mam sentyment do tych czasów, to jednak w FOP poczułem co to naprawde zgrana ekipa ludzi o podobnym poczuciu humoru. Nie mówie tu o wszystkich, niektórych lubiłem mniej innych więcej, ale całość jaką tworzyło FOP była jedyna w swoim rodzaju. Wieczory na RSie, potem samp/inne gry, siedzenie na tsie do 4 rano tego była masa. Ile by czlowiek sie nie nawkurwiał w ciagu dnia, to tutaj można było odreagować - odskocznia od zycia codziennego. Ponadto adrenalina na wojnach/pk/crashach, chciało sie po prostu zwojować coś w tej grze, miałem mega fun jak np. wbijalismy sie w wary tpc/ap, jak robilismy ferment na runepl, jak przygotowywalismy samochody Bartezowi w SAMPIe, w chuj wiele rzeczy sprawiało że chciało mi sie codziennie włazić na kompa i spedzac tyle godzin. I za to wszystkim dzieki. Do życzeń oczywiscie sie dołączam!

Dołączona grafika

Bartus Saint

Bartus Saint
  • 10 postów
  • LocationStromberg
  • Rsn:Bartus Saint

Stare mordy. Oby wam się wiodło w tych nadchodzących latach.

ghusil

ghusil
  • 2 postów
  • Rsn:zalkina63@mail.ru
Сугодня купил базу для прогона хрумером wp с коментами очень даволен если кому надо адрес сайта http://seoprofisional.ru короче я очень доволен)) все цены и обьемы есть на этом сайте !!!всем рекаминдую

ТРАСТОВЫЕ БАЗЫ ДЛЯ ХРУМЕРА